Image placeholder

Електромобілі з Китаю

Заповніть дані й очікуйте дзвінок

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Can't send form.

Please try again later.

Каталог

HONDA X-NV

Illustration

15395 $

HONDA M-NV

Illustration

19195 $

HONDA M-NV

Illustration

17395 $

MERCEDES EQB

Illustration

34995 $

WELTMEISTER W6

Illustration

18495 $

BYD SONG PLUS

Illustration

22495 $

WELTMEISTER EX5 

Illustration

14995 $

Ще більше актуальних моделей в наших каналах у Telegram/Viber

Електро-Блог

13.12.2023

Тренди логістики у 2023

Страйки на польському кордоні стали для багатьох автотрейдерів майже катастрофою. Відвантажені із Гданську автовози застрягли на кордонах. Контейнери почали вивозитись із суттєвим запізненням...

20.10.2023

Дешева ціна = Шахрай?

Ми продовжуємо цикл публікацій про шахрайство у Китаї з електромобілями. Сьогодні поділимось кейсом із неприємним фіналом. Ця історія розпочалась 5 місяців тому...

12.09.2023

Розслідування ЄС по субсидіям Китаю

«Світовий ринок наповнений дешевими китайськими автомобілями», - турбується Урсула фон дер Ляйєн. Європейським виробникам тяжко конкурувати з «китайцями»...

ЧОМУ САМЕ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ?

 • Увесь світ відмовляється від «брудних» дизельних і бензинових авто на користь електричних

 • Ціни китайських електромобілей істотно дешевше європейських і американських аналогів

 • Великий вибір у Китаї моделей від смарт-авто до еліт-класу

 • Вартість обслуговування електромобілю істотно нижче авто з ДВС через відсутність регламентного ТО і більш дешевої електроенергії у порівнянні з бензином/дизелем

 • Якість китайських електроавто не поступається світовим брендам, а по технічному оснащенню і комфорту перевищує їх

Illustration

ГАРАНТІЇ ДОСТАВКИ

 • Надання юридичних гарантій

 • Співпрацюємо тільки з найбільшими перевізниками (Maersk, ZIM, COSCO, MSC)

 • Страхування морського перевезення

 • Доставили з Китаю у строк 1000+ електроавто

 • Наявність офісу у Китаї

Illustration

ПРОЦЕДУРА ДОСТАВКИ

Heading photo

КРОК 1

Підписання договору з покупцем. Внесення передоплати за підбір автомобілю

Heading photo

КРОК 2

Пошук на ринку Китаю електромобілю за заданими параметрами. Діагностика технічного стану і лакофарбового покриття знайдених авто на професійних СТО

Heading photo

КРОК 3

Сплата покупцем вартості електромобілю. Переоформлення автомобіля на українського покупця (зняття авто з обліку і застави банку)

Heading photo

КРОК 4

Доставка електромобіля до порту навантаження. Митні формальності. Відправка з Китаю у контейнері до Європи

Heading photo

ШАГ 5

Доставка збірним автовозом із портів Європи до України. Імпортне митне оформлення в Одесі/Львові. Видача авто покупцеві

Бажаєте дізнатись детальніше про доставку авто з Китаю?

Залиште заявку для отримання консультації

Часто запитувані запитання

 • З ЯКИХ ПОРТІВ КИТАЮ МОЖНА ВІДПРАВИТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ?

  Можливо відвантажити автомобіль з будь-якого порту Китаю, оскільки між ними організовано багато фідерних суден, що доставляють авто з маленьких портів до великих для навантаження на судна, що йдуть до Європи. Однак досвід Port Clearance показує, що фрахт в Україну з невеликих портів є дорожчим, ніж з великих. Звичайно виходить дешевше доставити авто до великого порту по суші автовозом. Найвигідніші порти відвантаження – це Shanghai, Shenzhen, Qindao.

 • ЯК ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ?

  Кожний автомобіль ми перевіряємо на брендовій професійній СТО: дивимось ходову на підйомнику, тестуємо батарею та перевіряємо тестером лакофарбове покриття. Далі проводимо юридичну перевірку: вивчаємо документи продавця і базу страхових компаній на предмет страхових випадків/ДТП/ремонту.

 • ЯКИЙ СТРОК ДОСТАВКИ «ЕЛЕКТРИЧКИ» ВІД АВТОСАЛОНУ У КИТАЇ?

  Практика показує, що з китайських портів авто доставляється морем до Європи за 35-45 днів. До цього строку потрібно додати 2-4 тижні на документальні процедури у Китаї (зняття застави банку, зняття авто з обліку, доставка до порту, експедирування і митне оформлення експорту та інш.), а також 1-2 тижня на доставку автовозом із портів Європи до Одеси або Львову.

 • ЧИ МОЖЛИВО ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ЕЛЕКТРОАВТО «ПІД КЛЮЧ»?

  Так, Port Clearance пропонує не тільки логістичні послуги (доставка у порт навантаження, морський фрахт, експедирування і митне оформлення в Одесі/Львові), але і будь-які супутні послуги у Китаї (підбір електроавтомобілю на ринку Китаю за параметрами замовника, огляд і діагностика авто, оплати продавцю, зняття з обліку та інш.).

 • ЩО МЕНІ ПОТРІБНО З'ЯСУВАТИ У ПРОДАВЦЯ В КИТАЇ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ?

  1.Адреса автосалону. Китай – величезний, та іноді виявляється, що дешевше відмовитись від авто у місті, що далеко знаходиться від морських портів, та шукати аналогічне авто у містах поближче до порту навантаження.2.Наявність у продавця експортної ліцензії. При її відсутності доведеться платити посереднику з ліцензією. У нашого китайського агента така ліцензія є, і Ви легко зможете відправити авто через нашу компанію.

 • З МОЕЮ «ЕЛЕКТРИЧКОЮ» НІЧОГО НЕ БУДЕ У МОРІ НА СУДНІ?

  Усі авто, що відвантажуються нами з Китаю, заряджаються перед навантаженням на судно. Це обов'язкова вимога морських перевізників. Також ми страхуємо авто від крадіжки. Це дає замовнику впевненість у компенсації шкоди при неприємностях на борту судна.

 • ЯК АВТОМОБІЛІ ДОСТАВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНУ?

  Авто відправляються нами з Китаю у контейнерах до одного з європейських портів: Констанца (Румунія), Гданськ (Польща). Ми завжди відвантажуємо авто на першому найближчому судні з Китаю, щоб доставити їх в Україну у мінімальні строки. З цих портів доставляємо авто в Одесу або Львів збірними автовозами по 6 авто за регулярним щотижневим розкладом.

 • СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ ОФОРМЛЕННЯ В ОДЕСІ АБО ЛЬВОВІ?

  Митне оформлення зазвичай здійснюється за 1 робочий день. Як правило, це відбувається наступного дня після прибуття авто в Україну.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ В УКРАЇНІ?

  -Паспортні документи покупця: паспорт (чи посвідка на перебування в Україні) + ІПН.-Інвойс (чи договір покупки) від китайського продавця.-Довідка про зняття авто з обліку в Китаї.

 • ДЕ Я ОТРИМАЮ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

  Зазвичай ми передаємо автомобіль покупцеві на митному терміналі в Одесі або Львові. За бажанням замовника далі відвантажуємо автомобіль до будь-якого міста України евакуатором або потягом.

Контакти

Наша адреса

Україна, Одеса, вул. Базарна, 5/5, оф. 8

Час роботи

Пн – Пт: 9:00 — 18:00Сб – Вс: вихідні