Illustration

29.03.2023

Де купити запчастини

Клієнти, хто вперше у житті намагається замовити електромобіль з Китаю, іноді хвилюються щодо запчастин. «Де я куплю запчастини?», «Як я зможу їх знайти у разі необхідності?» та інші подібні запитання ми чуємо досить часто.
Спочатку зазначимо, що на сьогодні в Україні на складах компаній з продажу автозапчастин вже є в наявності переважна більшість найбільш поширених розхідних матеріалів та запчастин для китайських електромобілів – від гальмівних колодок і мастил до лобового скла і деталей кузову. Звичайно, це стосується найбільш поширених моделей серед українців – VW ID.4/ID.6 та Honda MNV/XNV. Можна констатувати, що по цим моделям проблеми із запчастинами взагалі відсутні.

Запчастини для інших моделей, звичайно, доведеться замовляти індивідуально у Китаї. Зазвичай, дрібні запчастини доставляються в Україну кур’єрськими відправками авіатранспортом із терміном до 2 тижнів. Більш габаритні речі, як двері, капот та інші – спочатку морем у збірних контейнерах до Польщі, і далі автотранспортом до Західної України. Термін їх доставки сягає 2-2,5 місяці.

Port Clearance гарантує кожному нашому клієнту допомогу у закупці в Китаї запчастин у разі необхідності. Так, один із наших замовників нещодавно потрапив у невеличке ДТП в Україні, після чого звернувся до нас за рамою для радіатору та декількома іншими дрібничками. Через 2 тижні запчастини вже було отримано замовником у Києві.

Підсумовуючи, сьогодні знайти запчастини для китайських електрокарів в Україні не важче, ніж на американські, а у певних випадках і на європейські авто. І ринок автозапчастин продовжує швидко розвиватись. 

Тому побоювання щодо неможливості знайти запчастини не є моментом, якому слід приділяти увагу під час придбання електромобілю у Китаї.
Однак наша професійна порада – віддавати перевагу саме тим моделям електромобілів, які більш поширені серед українців – це ТОП-20 за підсумками 2022 року. Це знизить ризики тривалого простою якоїсь екзотичної моделі електромобілю на ремонті в очікуванні запчастин.

Дивіться Статистику імпорту електромобілів з Китаю за 2022 рік.

PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.