Illustration

15.03.2023

ТОП-20 моделей за 2022

У відповідь на наш офіційний запит ми отримали від митниці дуже цікаву статистику імпорту електромобілів з Китаю за 2022 рік. Найближчим часом ми будемо ділитися нею із нашими підписниками.
За 2022 рік в Україну було ввезено 4189 китайських електрокарів. Ми дуже пишаємось, що 1024 авто, або 25% від усього ринку китайських електромобілів, було доставлено компанією Port Clearance. Ми дякуємо нашим клієнтам за довіру у минулому році!

Які саме моделі знаходяться у ТОП-20 за обсягами імпорту? Безсумнівний король рейтингу – це VW ID.4 із 1801 од. - показник, який важко буде досягнути іншим конкурентам. Це більше 40% від усього китайського імпорту.

Друге місце у рейтингу посідає «народна» HONDA M-NV, яку українці зазвичай називають кращим електромобілем за співвідношенням «ціна/якість». І справді, у ціновому сегменті 20-25 тис.$ у цієї моделі майже відсутні конкуренти.

Несподіванка ТОП-20 - декілька моделей, які давно зняті із виробництва, і зазвичай використовуються у Китаї у таксі – VW e-Bora, VW e-Lavida, BYD E2, Geely Emegrand. Напевно, наші бізнесмени ще до початку війни закуповували їх для аналогічних цілей, однак у 2023 році ці моделі буде важко зустріти у рейтингах.

У наступних постах ми поділимось іншими «цікавинками» зі статистики імпорту за 2022 рік. Залишайтесь із нами!

PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.