Illustration

01.03.2023

Особливі прохання

Майже кожен із клієнтів, хто купував з нашою допомогою електромобіль у Китаї, звертається до нас із «особливими» проханнями. Частіше за все, нас просять встановити додаткові опції, які відсутні у більшості базових комплектацій – підігрів передніх сидінь, електропривід багажника та інші. 

Завдяки наявності офісу у Китаї встановлення додаткових опцій виконується нами, зазвичай, ще у Китаї, протягом 1-2 тижнів з моменту придбання авто у китайського продавця. Цей строк потрібний для завершення сплати за авто від українського покупця та переоформлення документів продавцем. Саме тому ми використовуємо цю паузу до відвантаження автомобілів із Китаю для їх технічного дооблаштування згідно вимог наших замовників.
На жаль, на відміну від нас, більшість українських дилерів продають китайські електромобілі у стані, в якому вони отримують від китайців – без будь-яких додаткових дрібниць. Іноді навіть віддають авто без рідних зарядних кабелів та взагалі не роблять хімчистку після тривалої доставки в України. Тому покупці потім вимушені бігати по чатам з питаннями «де купити килимки», «як поміняти логотипи на Honda»...
Нижче наводимо орієнтовну вартість реалізації найпопулярніших прохань наших клієнтів.
- Мультимедійна система Carplay (для IPhone) – від USD 100- Підігрів передніх сидінь – від USD 200- Вентиляція передніх сидінь – від USD 250- Обтяжка шкірою сидінь – від USD 300- Електропривід багажника – від USD 250- Безконтактне відкривання багажнику махом ноги під бампером – від USD 100- Заміна кольору авто за допомогою плівки – від USD 800
А такі дрібниці, як килимки чи полицю у багажник, або заміна логотипів Dongfeng на HONDA для моделей MNV/XNV, ми завжди даруємо замовникам. Ми вважаємо, що кожна автівка повинна передаватись замовникам у стані «сів-і-поїхав», і додатково витрачені нами на ці дрібниці USD 200-250 абсолютно варті гарного враження наших клієнтів від співпраці із нами.
PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.