Illustration

08.03.2023

Як працюють шахраї у Китаї

У лютому у деяких українських автоімпортерів з’явились пропозиції купівлі нових Honda MNV 2023 року випуску, які нібито вже викуплені ними та прямують до України. Офіційно заявляємо, що це шахрайство.
Наш офіс у Китаї нещодавно отримав відповідь від обох заводів-виробників у Китаї, що модель MNV знята з виробництва 2022 році, оскільки у 2023 році на ринок вийшла новіша модел Honda e:NS1/e:NP1. Тому офіційні виробники електромобілів Honda не планують виробляти у 2023 році застарілу модель MNV.

Що ж тоді за MNV 2023 року нібито викупляють деякі імпортері, запитаєте Ви?

Відповідь проста. За неофіційною інформацією, отриманою нами від деяких недоброчесних китайських трейдерів, вони просто підробляють шильди (ідентифікаційні таблички) авто, на яких зазначено рік випуску, змінюючи його на 2023 рік. На складах деяких трейдерів у Китаї зберігається велика кількість непроданих нових MNV 2022 року, тому щоб якось їх продати, трейдери вдаються до шахрайства.

Дехто з Вас може сказати - ну яка мені різниця, куплю я нове авто 2022 чи 2023 року? Це все ж таки нове авто. А коли саме воно вироблено, мені байдуже.

Проблема тут у батареї, комірки якої сильно деградують із часом після тривалого зберігання на складі протягом року, якщо авто не експлуатується. Ми зустрічали певні «нібито нові» MNV, в яких показник SOH був 90-95%. І це дуже прикро, оскільки такі авто потім можуть купувати українці.

Тобто, схема шахрайства така - китайський трейдер пропонує Вам нібито нову MNV 2023 року, а фактично відвантажує авто 2022 року вже із зіпсованою батарею та заміненим шильдом. Звичайно, щоб замотувати покупця, китайські трейдери дають суттєву знижку на таку «нову» MNV. І такі авто попадають в Україні через певних імпортерів по дуже низьким цінам, які звичайно приваблюють українських покупців як мед бджол.

Як убезпечити себе від купівлі такого нібито нового авто?

Наша порада - завжди перевіряти стан батареї електромобілю перед його покупкою у Китаї. Таку послугу надає наша компанія під час перевірки авто на офіційному СТО у Китаї. Ми діагностуємо батарею і можемо відмовитись від покупки авто у продавця у разі поганих показників батареї. Тому кожний наш клієнт має повну інформацію щодо технічного стану елетромобілю (батарея, ходова, лакофарбове покриття, тощо) в день купівлі авто в Китаї.

Працюйте виключно із професіоналами та будьте уважними, коли українські дилери пропонують Вам дуже низькі ціни на нові авто.

PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.