Illustration

03.05.2023

Договір на автомобіль. Навіщо?

Нещодавно один наш клієнт, який придбав у Китаї з нашою допомогою Weltmeister W6, розповів цікаву історію. 
Перед тим, як прийти до Port Clearance, він звернувся до одного крупного трейдера електромобілів. І коли клієнт узгодив із трейдером придбання конкретної автівки і попросив надіслати для підписання договір купівлі, він отримав шокуючу відповідь: «Навіщо вам договір? Він нічого вам не гарантує. Ми працюємо без договорів, нас усі знають, у нас більше 3 тисяч підписників у Телеграмі, вам нічого боятися». І це повідомив клієнту власник цього бізнесу, Андрій.

Після цього клієнт припинив будь-які контакти із цим диво-трейдером, оскільки зрозумів, що за дешевою ціною автівки ховаються величезні ризики шахрайства. Надалі він прийшов до компанії Port Clearance, яка підписує із кожним покупцем договір, який містить усі параметри обраної автівки та гарантує покупцеві, що авто буде придбано саме за тими параметрами, які він погодив із нами заздалегідь. 

Нам дуже прикро, що на автомобільному ринку України ще залишаються трейдери, які працюють у «тіньовому сегменті».

По-перше, клієнт, який не має договору із компанією-трейдером, у випадку затримки доставки замовленого авто в Україну або передачі йому авто іншої комплектації чи навіть пошкодженого авто, не зможе звернутись до суду за захистом порушених прав. Тому трейдер дуже легко уникне будь-якої юридичної відповідальності за ці порушення. 

По-друге, такий трейдер банально не сплачує жодних податків до бюджету України, оскільки відсутність договорів дозволяє йому вести «чорну» бухгалтерію. А це вже кримінальний злочин. Не кажучи вже про те, що податки сьогодні спрямовуються владою на потреби нашої армії, що мужньо воює із агресором. І кожна компанія, що працює «у тіні», сьогодні допомагає ворогу.

Тому в котре наголошуємо на нашій рекомендації – при купівлі авто під замовлення працювати виключно із надійними і солідними трейдерами, які дають юридичні гарантії закупівлі та доставки автівок в Україну через письмові договори. Саме так працює компанія Port Clearance, гарантуючи Вам виконання з нашого боку усіх зобов’язань за таким договором.

PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.