Illustration

31.01.2023

Румунський маршрут

Як ми Вам обіцяли у минулому році, Port Clearance протестувала у січні ще один маршрут доставки електромобілів із Китаю до України. Цього разу автівки було відвантажено у контейнерах до порту Констанца (Румунія).
Якщо забігти трохи вперед, маршрут Шеньчжень-Констанца-Одеса на сьогодні виглядає найоптимальнішим серед усіх можливих варіантів доставки «електричок» через європейські порти. У тому числі він краще, аніж перевезення автомобілів на ро-ро судах. І ось чому.
По-перше, загальний строк доставки партії автомобілів від автосалону у Гуанчжоу до митного терміналу в Одесі зайняв 49 днів.
Настільки швидкий строк доставки неможливо отримати ані при відвантаженні контейнерів до порту Гданьск (Польща), де тільки морське перевезення займає мінімум 42-45 днів. Ані при відвантаженні авто на ро-ро судах, де іноді трапляються рейси Шанхай-Зебрюгге або Шанхай-Бремерхафен по 45 днів і більше. А потім ці авто треба звідти якось ще й доставити до Львову атовозами, що займає ще до 15 днів… Саме тому шлях через румунську Констанцу є на сьогодні найшвидшим з усіх. І це робить його дуже привабливим для українських автоімпортерів.
Крім цього, з урахуванням поступового зменшення з минулого року ставок контейнерного фрахту, загальна вартість доставки електромобілів через Констанцу є сьогодні дешевшою за інші маршрути мінімум на 10-15%. І це враховуючи, що китайські стафіровочні комплекси завантажують у контейнери тільки 3 електрокари. Навіть цей факт не заважає «румунському» маршруту бути найдешевшим варіантом логістики.
У випадку необхідності доставки Ваших авто із Китаю, компанія Port Clearance готова організувати весь комплекс логістичних послуг «під ключ», у тому числі послуги з технічної перевірки авто на території Китаю та підготовки усіх експортних документів (ліцензії, сертифікати, тощо).
PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.