Illustration

06.12.2022

Порт Антверпен

Антверпен – найбільший автомобільний порт у світі. Після злиття 5 травня 2022р. із портом Зебрюгге тепер тут можна зустріти всі автомобільні бренди світу.
Загалом його термінали мають площу понад 400 га з паркувальною місткістю 210 000 автомобілів. Найбільший ро-ро термінал – Vrasene – займає 125 га та вміщує до 47 000 авто.
Саме сюди у найближчі 2 тижні грудня будуть перенаправлені деякі морські судна з електромобілями із Китаю, які рініше йшли до Зебрюгге. Причини такого рішення ліній ZIM, Kline та Grimaldi – відсутність вільних місць на ро-ро терміналах у Зебрюгге.
Такі непередбачені зміни порту призначення вносять неймовірну складність у планування нами ритмічного вивезення електромобілів до України. На додаток до передноворічного ажіотажу з боку автоперевізників це неабияк збільшує загальний строк доставки електромобілів з Китаю.
Однак не буває нерозв'язних задач. Тому Port Clearance продовжує чітко та своєчасно доставляти китайські електромобілі для наших клієнтів. І поточні складнощі з портами Антверпен і Зебрюгге зроблять наш сервіс ще професійнішим, а одержувачів наших електричок ще задоволенішими.
PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.