Illustration

14.02.2023

Доставити за 60 днів

Шановні імпортери електромобілів! У нас є Мега-Новина! Вперше з початку війни ми повертаємось до морської доставки електромобілів безпосередньо до українського порту!
Port Clearance як один із лідерів на ринку логістичних послуг для електромобілів із Китаю, пропонує унікальний маршрут – прямий морський контейнерний сервіс доставки електромобілів із Китаю в порт Рені на півдні Одеської області.
Відтепер Ви зможете забути про перевантаження автомобілів у європейських портах із контейнерів або ро-ро суден та припините нервувати з приводу пошкоджень авто під час їх доставки автовозами по території ЄС. Ви зможете отримувати автомобілі безпосередньо в українському порту, як це відбувалось до війни.
Ми гарантуємо загальний строк доставки електрокарів від прибуття авто на стафірувальні термінали у Шанхаї/Шеньчжені до завершення митного оформлення в Рені – 60 днів! Такий швидкий строк доставки неможливо отримати сьогодні при доставці авто до європейських портів у контейнерах або на ро-ро судах і подальшій доставці їх в Україну автовозами.
А найприємніше – це вартість доставки!
USD 3500 за 1 авто – вартість повного комплексу послуг з доставки автомобілю від Шанхаю/Шеньчженю до Рені, у т.ч. наземні послуги у Китаї та митне оформлення імпорту в Рені! Для початку роботи Вам необхідно лише зв’язати нас із продавцем у Китаї та через 60 днів отримати авто в Україні для постановки на облік у МРЕВ.
Також ми пропонуємо додаткову знижку до USD 500 на логістичні послуги тим імпортерам, хто готовий сплатити за автомобіль китайському продавцю транзитом через нашу компанію.
Цікавить? Мерщій пишіть або телефонуйте на +380674869729 (Telegram, WhatsApp, Viber).
PORT CLEARANCE – професійна закупівля і доставка «під ключ» електромобілів із Китаю.