Як ми перевіряємо Електроавто перед закупівлею

Як ми перевіряємо Електроавто перед закупівлею

Кожен, хто дзвонить нам з придбання електромобілів у Китаї, не обійшовся без запитання «Як перевірити його стан?». У сьогоднішній статті ми даємо розгорнуту відповідь про перевірку електромобілів у Китаї перед закупівлею.

Спочатку відзначимо, що випадки приховування реального стану електрокарів дуже поширені серед китайських продавців. Найчастіше власники авто не розказують про факти підфарбовування та усунення дефектів кузову. Інколи зазначають в оголошенні максимальну комплектацію авто замість базової. Також брешуть щодо відсутності застави банку.

Крім цього, в Китаї склалась традиція вказівки в оголошеннях року першої реєстрації автомобіля замість року виробництва. З'ясувати фактичний рік виробництва можна лише під час особистого огляду авто за шильдиком на стійці дверей та документами продавця.

З цих причин наш китайський представник завжди особисто виїжджає на перевірку авто. Ми хочемо на власні очі переконатися, що знайдений на вторинному ринку електромобіль повністю відповідає критеріям нашого клієнта і не має прихованих дефектів.

Сама перевірка авто проводиться виключно на фірмових професійних СТО. Ми проводимо повну діагностику стану батареї, ходової, лакофарбового покриття та звіряємо пробіг автомобіля. Під час перегляду наш клієнт отримує детальний фото- та відеозвіт, а також наші експертні коментарі.

Фінальний етап перевірки – юридичний аналіз документів продавця (право власності, наявність застави банку тощо). Також здійснюємо перегляд баз страхових компаній з метою виявлення фактів ДТП та заміни деталей кузову, які не завжди можливо виявити на СТО.

Отримана нами інформація під час огляду показує всі приховані недоліки авто і дозволяє клієнту відразу ж прийняти рішення, чи купувати конкретне авто. І, звичайно, після побаченого на СТО ми максимально торгуємось із продавцем.

Port Clearance – це Ваші уважні очі та надійні руки на території Китаю. Звертаючись до нас за покупкою електромобіля, Ви можете бути впевнені у професіоналізмі нашої команди!

Для замовлення електромобілів з Китаю:

Тел.: +380674869729 (Viber, Telegram)

Email: cars@portclearance.com.ua

Telegram-канал: https://t.me/electromobili_ua