Логісти-Ювеліри

Логісти-Ювеліри

Сьогодні ми відзначаємо ювелірну роботу нашого логістичного підрозділу по вивезенню чергової партії автівок із порту Зебрюгге. Майстерність наших логістів допомогла нашому замовнику вивезти цього тижня із Зебрюгге шість красенів VW ID.4 вже наступного дня після завершення вивантаження судна.

У чому тут «родзинка», запитаєте Ви?

Спланувати настільки точно дату навантаження електромобілів на автовоз – це дуже кропітка робота. По-перше, дата прибуття судна постійно зміщується, і вгадати її за 1,5-2 тижні до прибуття судна майже неможливо.

По-друге, усі автоперевізники планують рейси заздалегідь, мінімум за 2-3 тижні до дати вивезення з порту, оскільки черги вантажівок на кордоні України сягають 4-5 днів з обох боків.

Тому планування подачі автовозів на конкретну дату вимагає від нас чіткої та зосередженої праці. Ми пишаємось, коли нам вдається зекономити замовнику декілька сотен євро на зберіганні авто у порту.

Та завжди посміхаємось з конкурентів, які розміщують відео прибуття автівок до Львову, замовчуючи про те, що автівки прибувають через 4-6 тижнів з дати прибуття судна в Європу. Працюйте виключно з професіоналами!

Для замовлення електромобілів з Китаю:

Тел.: +380674869729 (Viber, Telegram)

Email: cars@portclearance.com.ua

Telegram-канал: https://t.me/electromobili_ua