Електромобілі з Китаю по суші?!

Електромобілі з Китаю по суші?!

Кадри з черги автовозів біля заїзду до порту Шанхай вражають. За словами очевидців, в середині вересня в певні дні черга досягала 20 (уявіть - двадцять!) кілометрів!

Двадцятикілометрова черга автовозів у Шанхаї

Двадцятикілометрова черга автовозів у Шанхаї

На експорт з Китаю відправляють до Європи різні авто: і бензинові, і електричні, і вантажівки, і автобуси. І всі ці авто завантажуються на одні й ті ж самі ро-ро судна, що слідують до Бреммерхафену, Зебрюгге, Пірею та інших портів.

Все це підтверджує повний колапс, що відбувається наразі у Шанхаї із відправкою автомобілів. Декілька тисяч автівок очікують вільних місць на найближчих судах з Шанхаю, і ситуація дедалі стає критичною.

Саме тому, з метою виконання взятих нами обов’язків за договорами Port Clearance на початку вересня відвантажила з Китаю тестові автовози по суші через Казахстан, Каспійське та Чорне море. За результатами цього експериментального рейсу ми приймемо рішення щодо подальшого комерційного використання цього маршруту.

Ми щиро сподіваємось, що терміни доставки авто в Україну не будуть порушені, та усі наші замовники вчасно отримують свої авто.