Електрички у Чорноморську. Не на поромі?!

Електрички у Чорноморську. Не на поромі?!

Ми продовжуємо тестувати українські митні термінали для прискорення митних процедур у відношенні електромобілів із Китаю.

Нагадаємо, що величезні черги автовозів на митних терміналах у Львівській та Закарпатській митницях стали постійними з початку цього літа, що призводить до затримок на етапі митних процедур від декілька днів до тижня. І поки триває війна, більшість автоімпортерів працює виключно на заході країни.

Минулого місяця ми протестували Вантажний Митний Комплекс «ЗАЗ» у Чорноморську, дуже добре відомий нашій одеській компанії, яка надавала консультаційну допомогу його керівництву під час відкриття цього ВМК у 2006-2007 роках. Сьогодні, на превеликий жаль, через блокаду морського порту Чорноморськ для контейнеровозів та поромів із імпортними вантажами й автомобілями, комплекс трохи нагадує кадри голівудських блокбастерів про армагеддон та кінець світу…

З іншого боку, відсутність черг у Чорноморську дозволила провести митне оформлення та вивантаження електромобілів настільки швидко, наскільки це дозволяє програмне забезпечення Одеської митниці. Про митні процедури за лічені хвилини у Львові сьогодні ми можемо тільки мріяти.

Таким чином, починаючи з цього місяця наші замовники за бажанням зможуть отримувати «електрички» із портів Пірей (Греція), Деринже (Туреччина) ще й у Чорноморську.

Для замовлення електромобілів з Китаю:

Тел.: +380674869729 (Viber, Telegram)

Email: cars@portclearance.com.ua

Telegram-канал: https://t.me/electromobili_ua